• TR
 • EN
 • PROSES CİHAZLARI

  Malzeme üretim yöntemleri, malzemelerin (metal, seramik, plastik ve kompozit) özelliklerine ve son ürün şekline göre, geniş bir yelpazede çeşitlenmiştir. Proses konusunda, hammaddeden  son ürüne kadar süreçte kullanılan bir çok proses cihazı,  şirketimizce tasarlanıp üretilmektedir.

  Hem Ar-Ge hem de endüstriyel amaçlı olarak imal ettiğimiz cihazlarımız, MSE Teknoloji Ltd. Şti. bünyesinde, uygun uluslararası standartlara göre, üç boyutlu (3D) olarak,  statik analiz ve simülasyonlarla tasarlanmaktadır.

  Cihazı meydana getiren tüm parçalar, ortam şartlarına uygun olarak seçilip yüksek güvenlik katsayısı kullanılarak üretilmektedir. Günümüzde bilim adamları yeni geliştirdikleri ya da keşfettikleri  malzemelerin, şekillendirilmesi,  katkı malzemesi olarak kullanılması, yoğunlaşması gibi  özellikleri araştırarak, bu malzemelerin doğrudan ürün ya da ürün geliştirici katkı maddesi olarak kullanılmasını ve bunların etkilerini gözlemlemeye çalışmaktadırlar.

  Yapılan ve yapılmak istenen bir çok ürün için, bilimsel veriler sunabilen, araştırma ve üretim cihazları hem standart olarak hem de müşteriye özel olarak şirketimizce tasarlanmaktadır.

   

  Ürün Fotoğrafları

  proses-cihazlari-1    proses-cihazlari-2   proses-cihazlari-3   proses-cihazlari-4